Przyjaźń+Wdzięczność= Jedynie z Jedynką

Jedynie z Jedynką – uroczystość przygotowana przez Nasze Liceum i Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Jedynki była ukoronowaniem roku szkolnego 2013/2014. Przedstawiciele władz Jaworzna, najważniejszych instytucji miasta, jaworznickich szkół i organizacji, przyjaciele szkoły, jak i gospodarze imprezy – Dyrektor ILO, mgr Patrycja Pietraszczyk, Prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków Jedynki, mgr Ewa Zuber, grono pedagogiczne Liceum, uczniowie, wszyscy zgromadzili się tego dnia w...


Czytaj więcej...

„Wycieczka... bez lipy, czyli jak to w Zalipiu było”

Dnia 14 czerwca uczniowie Naszego Liceum wzięli udział w rajdzie PTTK pod opieką zapalonych miłośniczek eksploracji nieznanych zakątków Polski – prof. ILO Doroty Bialik i prof. ILO Moniki Olesik, które  poświeciły swój cenny czas na spędzenie tego dnia z ...niezwykle grzeczną młodzieżą, czyli nami, klasą 1d. Celem podróży, która rozpoczęła się bardzo wcześnie, bo już o godzinie 7.00, było m.in. Zalipie, ...


Czytaj więcej...

Dzień Przedsiębiorczości 2014

W związku ze zbliżającym się nieuchronnie końcem roku szkolnego należałoby zrobić swoiste podsumowanie przeżytych wydarzeń i chwil.Jednym z wielu pozytywnie wspominanych zdarzeń w tym roku szkolnym jest bez wątpienia Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości. Jest to program jednodniowych praktyk dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Bronisława Komorowskiego. W tym roku odbyła się już 11. edycja tegoż programu. Biorąc...


Czytaj więcej...

Maraton filmowy

Oglądanie filmów, zabawa w chowanego, objadanie się wielkimi kawałkami przepysznej pizzy, balony, dyskoteka, śpiew - a to wszystko podczas jednej nocy w I Liceum Ogólnokształcącym. Zorganizowanie maratonu okazało się strzałem w dziesiątkę! Chętnych na nocowanie w szkole nie brakowało. Uczniowie mieli okazję pochwalić się umiejętnościami tanecznymi podczas dyskoteki czy talentem wokalnym w karaoke :) ...a trzeba przyznać, że zapału im nie...


Czytaj więcej...

Rajd Kościuszkowski

Jak wiadomo, Naszemu Liceum patronuje wybitna postać polskiej historii – Tadeusz Kościuszko, dlatego co roku uczniowie i nauczyciele ILO dowodzą swojej odwagi, biorąc udział w rajdzie. W tym roku już 6 czerwca odbył się tradycyjny Rajd Kościuszkowski.   Pełni obaw o spotkanie z deszczem na trasie wyruszyliśmy rano spod Naszej Szkoły w kierunku Sosiny. Trasa prowadziła kolejno przez Geosferę, Orkę, Pieczyska i...


Czytaj więcej...

Liderzy z ILO :-)

Długopole Dolne w województwie dolnośląskim to malownicza miejscowość, w której odbyła się kolejna edycja programu „EuroWeek – Szkoła Liderów”. Nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach obejmujących 4 bloki tematyczne: „Pracę w grupie”, „Kierowanie”, „Pracę” i „Europę”, prowadzonych przez szkoleniowców i wolontariuszy m.in. z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Austrii, Chin, Włoch, Wietnamu, Ekwadoru, Kenii, Indii, Kolumbii i Turcji. Program organizowany jest przy...


Czytaj więcej...
012345
Reklama
Reklama

Chcesz wiedzieć więcej o tym, co dzieje się w I LO?

Nic prostszego!

Przejdź na STREFĘ JEDYNKĘ - stronę tworzoną przez uczniów i absolwentów Jedynki dla uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich sympatyków Naszej Szkoły!

Aktualności Jedynki.

Prev Next Page: