Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?

Pod koniec października w murach Naszego Liceum odbyło się spotkanie młodzieży jaworznickich szkół ponadgimnazjalnych w ramach OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA KARIERY. Tegoroczne hasło tego przedsięwzięcia brzmiało: JAK ZAPRZYJAŹNIĆ SIĘ Z RYNKIEM PRACY?”. Korzystając z doświadczeń zeszłorocznego spotkania, aktualną imprezę zorganizowano przy współpracy z Jaworznickim Forum Doradztwa Zawodowego. Z tej okazji gościliśmy prelegentów zawodowo związanych z rynkiem pracy: panią Magdalenę Krepel – doradcę zawodowego...


Czytaj więcej...

Wyjazd integrujący 2014

  Dnia 2 października 2014 roku wszystkie pierwsze klasy Naszego Liceum miały zebrać się na Osiedlu Stałym, aby wyjechać na tradycyjną trzydniową wycieczkę integrującą do Murzasichle. Miejsce przyjazdu autokarów znajdowało się zaraz koło restauracji McDonald’s, w której  każdy zjadł zresztą swoje „pożywne” śniadanie. Około 8:30 kierownik wycieczki - Pani Pedagog Magdalena Plewko-Kotynia przypilnowała, abyśmy bezpiecznie wyjechali trzema pojazdami z miejsca zbiórki. Nasza...


Czytaj więcej...

Spartakiada Rodzinna 2014

W sobotni wrześniowy poranek uczniowie klas pierwszych i drugich I Liceum Ogólnokształcącego wraz z rodzicami, nauczycielami oraz Panią Dyrektor – Patrycją Pietraszczyk zamiast spokojnie odpoczywać po ciężkim tygodniu nauki i pracy w domach – zameldowali się punktualnie o 9:00 w budynku szkoły. W tym oto dniu miała miejsce tradycyjna w jaworznickiej Jedynce Spartakiada Rodzinna, tegoroczna z enigmatycznym motywem przewodnim: Pojazdem w...


Czytaj więcej...

Liderzy z ILO :-)

Długopole Dolne w województwie dolnośląskim to malownicza miejscowość, w której odbyła się kolejna edycja programu „EuroWeek – Szkoła Liderów”. Nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach obejmujących 4 bloki tematyczne: „Pracę w grupie”, „Kierowanie”, „Pracę” i „Europę”, prowadzonych przez szkoleniowców i wolontariuszy m.in. z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Austrii, Chin, Włoch, Wietnamu, Ekwadoru, Kenii, Indii, Kolumbii i Turcji. Program organizowany jest przy...


Czytaj więcej...
0123
Reklama
Reklama

Chcesz wiedzieć więcej o tym, co dzieje się w I LO?

Nic prostszego!

Przejdź na STREFĘ JEDYNKĘ - stronę tworzoną przez uczniów i absolwentów Jedynki dla uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich sympatyków Naszej Szkoły!

Aktualności Jedynki.

Prev Next Page: